Leszno, Centrum, Przemysłowa
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-2393

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do sprzedaży apartament, zlokalizowany w budynku NOWYCH MŁYNÓW, centrum Leszna, przy ul. Przemysłowej. Powierzchnia apartamentu: 28,34 m2. Ilość pokoi: 1. Piętro III - budynek z WINDĄ. Media: prąd, woda, kanalizacja, ...

Powierzchnia
28,34 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 500,00 zł
cena 269 230
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Przemysłowa

Leszno, Centrum, Słowiańska
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-2392

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny, zlokalizowany w ścisłym centrum Leszna - róg ulic Słowiańskiej i Tamy Kolejowej. Powierzchnia: 81,23 m2. Ilość pokoi: 3. Piętro: WYSOKI PARTER. Pomieszczenie przynależne: piwnica ...

Powierzchnia
81,23 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 939,43 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Centrum, Słowiańska

Święciechowa, Owocowa
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-2391

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży NOWE, KOMFORTOWE MIESZKANIE z prywatnym miejscem postojowym i komórką lokatorską, zlokalizowane na granicy Leszna - Zatorza i Święciechowy, ul. Owocowa. Powierzchnia mieszkania: 39,10 m2. Ilość pokoi: ...

Powierzchnia
39,10 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 869,57 zł
cena 425 000
mieszkanie na sprzedaż - Święciechowa, Owocowa

Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2388

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny nr 13. Powierzchnia: ...

Powierzchnia
25,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,58 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego

Leszno, Przylesie, Tadeusza Rejtana
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-2385

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży mieszkanie, zlokalizowane w Lesznie, na Osiedlu "Przylesie", przy ul. Tadeusza Rejtana. Powierzchnia: 56 m2. Ilość pokoi: 3. Piętro: IV. Rodzaj budynku: blok mieszkalny, po przeprowadzonej termomodernizacji. Media: ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 767,86 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Leszno, Przylesie, Tadeusza Rejtana

Wrocław, Centrum, Piwna
mieszkanie na sprzedaż

LUX-MS-2384

PROMOCJA! Super cena: 578.000 PLN. Na sprzedaż NOWY APARTAMENT - Wrocław ul. Piwna. Powierzchnia: 33,12 m2. Ilość pokoi: 1. Piętro: II. Rodzaj budynku: APARTAMENTOWIEC. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: - pokój z aneksem kuchennym (23,98 m2) - łazienka (4,13 ...

Powierzchnia
33,12 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 451,69 zł
cena 578 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Centrum, Piwna
144
ofert
Agnieszka Kruszik

Licencja: 18667

biuro@luxushome.pl

511-331-641