nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Leszno, Gronowo, Stanisława Żółkiewskiego

Leszno, Gronowo, Stanisława Żółkiewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2408

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do wynajęcia mieszkanie, zlokalizowane w Lesznie, dzielnicy Gronowo, przy ul. Stanisława Żółkiewskiego. Obowiązuje UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO! Powierzchnia: 36,28 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: PARTER - budynek ...

Powierzchnia
36,28 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,61 zł
cena 1 800
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Gołębia

Leszno, Centrum, Gołębia
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2407

Biuro nieruchomości "Luxus Home" oferuje do wynajęcia UMEBLOWANE MIESZKANIE, zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Gołębiej. Powierzchnia: 46 m2. Ilość pokoi: 3. Piętro: III. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz (ogrzewanie gazowe - piec 2 funkcyjny), ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35,87 zł
cena 1 650
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Gołębia
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Bolesława Chrobrego

Leszno, Centrum, Bolesława Chrobrego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2402

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje  do wynajęcia UMEBLOWANY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT, zlokalizowany w ścisłym centrum Leszna, na rogu ulic Chrobrego i Wróblewskiego. Powierzchnia: 35 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: III. Media: prąd, woda, kanalizacja, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,14 zł
cena 1 650

Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2395

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe i umeblowane mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego, najem bez zwierząt. Lokal ...

Powierzchnia
31,30 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,53 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego

Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2388

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny nr 13. Powierzchnia: ...

Powierzchnia
25,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,58 zł
cena 1 300

Leszno, Gronowo, Władysława Jagiełły
lokal na wynajem

LUX-LW-2382

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, zlokalizowany w Lesznie - Gronowie, przy ul. Władysława Jagiełły, na inwestycji "CITY ROYAL". Powierzchnia: 170,53 m2. Piętro: PARTER. Rodzaj budynku: blok mieszkalny - ...

Powierzchnia
170,53 m2
Piętro
parter
Cena za m2
70,00 zł
cena 11 937
lokal na wynajem - Leszno, Gronowo, Władysława Jagiełły
Kryteria wyszukiwania

rozumiem