Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2373

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe i UMEBLOWANE mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny nr 17. Powierzchnia: ...

Powierzchnia
49,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,27 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego

Leszno, Bolesława Chrobrego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2367

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do wynajęcia BEZCZYNSZOWY i UMEBLOWANY APARTAMENT, zlokalizowany w ścisłym centrum Leszna, przy ul. Bolesława Chrobrego. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet. Powierzchnia: 43 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,70 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Leszno, Bolesława Chrobrego

Leszno, Centrum, Bolesława Chrobrego
lokal na wynajem

LUX-LW-2354

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia budynek - KAMIENICĘ z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w ścisłym centrum Leszna, przy ul. Bolesława Chrobrego. Przeznaczenie budynku: biurowo - handlowo - usługowe. Liczba pomieszczeń biurowo - handlowo ...

Powierzchnia
565,30 m2
Piętro
parter
Cena za m2
19,46 zł
cena 11 000
lokal na wynajem - Leszno, Centrum, Bolesława Chrobrego

Leszno, Centrum, Jagiellońska
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2351

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do wynajęcia NISKOCZYNSZOWE i UMEBLOWANE mieszkanie, zlokalizowane w Lesznie, przy ul. Jagiellońskiej. Powierzchnia: 35 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: I. Rodzaj budynku: KAMIENICA. Media: prąd, woda, kanalizacja, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Jagiellońska

Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2309

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe i UMEBLOWANE mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny nr 4. Powierzchnia ...

Powierzchnia
29,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,68 zł
cena 1 500

Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2308

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe i UMEBLOWANE mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny nr 12. Powierzchnia: ...

Powierzchnia
30,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,78 zł
cena 1 600
Kryteria wyszukiwania

rozumiem