nowa oferta
145
ofert
Agnieszka Kruszik

Licencja: 18667

biuro@luxushome.pl

511-331-641

zostaw wiadomość
49,61 zł/m2 cena: 1 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do wynajęcia mieszkanie, zlokalizowane w Lesznie, dzielnicy Gronowo, przy ul. Stanisława Żółkiewskiego.

Obowiązuje UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO!

Powierzchnia: 36,28 m2.

Ilość pokoi: 2.

Piętro: PARTER - budynek z windą.

Media: prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie, internet, klimatyzacja z funkcją chłodzenia oraz ogrzewania.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,18 m2), z wyjściem na przestronny balkon,
- sypialnia (10,87 m2),
- łazienka (4,23 m2).

Standard wykończenia: ściany w pokojach i aneksie kuchennym gładzone i malowane, na podłogach panele. Łazienka wyłożona płytkami ceramicznymi. Okna PCV z roletami zewnętrznymi, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne nowego typu.

WYPOSAŻENIE: 
POKÓJ DZIENNY: rozkładany narożnik, stolik, komoda, stół z krzesłami.
ANEKS KUCHENNY: zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD (lodówko - zamrażarka, płyta elektryczna, piekarnik, pochłaniacz pary, zmywarka, zlewozmywak).
SYPIALNIA: łóżko dwuosobowe, stolik nocny, witryna, szafa 5 skrzydłowa).
ŁAZIENKA: kabina prysznicowa, umywalka z szufladami, toaleta, lustro, pralka automatyczna.

OPŁATY:
CZYNSZ NAJMU: 1800 PLN.

CZYNSZ do Wspólnoty Mieszkaniowej: 475 PLN (w tym: zaliczki na centralne ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, sprzątanie klatki schodowej, wywóz śmieci, fundusz remontowy).
Dodatkowa opłata: zużycie prądu.

Lokalizacja: komfortowa dzielnica Leszna, w pobliżu: market POLO, lokalne punkty handlowo - usługowe, placówki edukacyjne, przystanek autobusowy, kościół. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LUX-MW-2408
Powierzchnia 36,28 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Opłaty w czynszu woda, wywóz śmieci, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, Winda
Liczba pięter w budynku 3
Mies. czynsz admin. 475 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Rok budowy 2020
Woda jest
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba sypialni 1
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Typ łazienki razem z wc

Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2308

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe i UMEBLOWANE mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny nr 12. Powierzchnia: ...

Powierzchnia
30,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,78 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego

Leszno, Centrum, Ignacego Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2309

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno, oferuje do wynajęcia komfortowe i UMEBLOWANE mieszkanie w "KAMIENICY PRZY PARKU", zlokalizowane w centrum Leszna, przy ul. Ignacego Paderewskiego 13. UWAGA! Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny nr 4. Powierzchnia ...

Powierzchnia
29,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,68 zł
cena 1 500

Leszno, Centrum, Jagiellońska
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2351

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do wynajęcia NISKOCZYNSZOWE i UMEBLOWANE mieszkanie, zlokalizowane w Lesznie, przy ul. Jagiellońskiej. Powierzchnia: 35 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: I. Rodzaj budynku: KAMIENICA. Media: prąd, woda, kanalizacja, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Leszno, Centrum, Jagiellońska

Leszno, Bolesława Chrobrego
mieszkanie na wynajem

LUX-MW-2367

Biuro nieruchomości "Luxus Home" Leszno oferuje do wynajęcia BEZCZYNSZOWY i UMEBLOWANY APARTAMENT, zlokalizowany w ścisłym centrum Leszna, przy ul. Bolesława Chrobrego. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet. Powierzchnia: 43 m2. Ilość pokoi: 2. Piętro: ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,70 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Leszno, Bolesława Chrobrego